wyszukiwarka
 


v

 

Dane kontaktowe

Grzegorz Prażuch Nieruchomości

01-523 Warszawa
ul. Śmiała 5/7 lok. 53

tel/fax /22/633-06-52
kom. 0602-448-559

biuro@gpnieruchomosci.pl

biuro czynne:
pn.-pt. W godz. 9-18

O firmie

A | A | A

Dzień dobry Państwu,

 

Grzegorz Prażuch Nieruchomości – dynamicznie rozwijające się biuro działające na warszawskim rynku nieruchomości. Specjalizujemy się w segmencie rynku nieruchomości rezydencjalnych takich jak mieszkania i domy. Zajmujemy się ich kupnem, sprzedażą i najmem.

 

Naszą dewizą jest dbałość o bezpieczeństwo każdej transakcji, a tym samym o bezpieczeństwo każdego klienta. Zachowanie należytej troski o stronę prawną transakcji ma dla nas szczególne znaczenie. Dlatego klient obsługiwany przez naszą firmę może mieć pewność uzyskania rzetelnej, profesjonalnej, zgodnej z literą prawa obsługi transakcji. Zapewniamy to dzięki stałemu podnoszeniu naszych kwalifikacji zawodowych, monitorowaniu zmian legislacyjnych, stałej współpracy z kancelarią notarialną oraz firmą specjalizującą się w pośrednictwie kredytowym.

 

Swoje działania opieramy zarówno na olbrzymim doświadczeniu zdobytym na rynku nieruchomości jak również odpowiednim przygotowaniu zawodowym, potwierdzonym licencją zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami – nr 5223.

 

W naszej działalności stosujemy Kartę Praw Klienta, Standardy Zawodowe Pośrednika w obrocie nieruchomościami oraz zasady Etyki Zawodowej.

 

Zgodnie z ustawą z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami, pośrednik jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania swojej działalności.

 

BIURO OFERUJE:

  • Wyszukanie kontrahenta, stosowną reklamę oraz rzetelną prezentację powierzonej do sprzedaży nieruchomość.

  • Sprawne wyszukanie oraz profesjonalne przygotowanie do zakupu lub najmu wybranej nieruchomości.

  • Pomoc prawną i kompleksową obsługę w czasie zawierania transakcji.

  • Doradztwo przy umowie przedwstępnej oraz umowie przyrzeczonej

  • Dzięki stałej współpracy z Notariuszem, zapewniamy obsługę notarialną transakcji.

  • Pomoc w poszukiwaniu finansowania zakupu nieruchomości.

  • Nadzorowania kolejnych etapów transakcji, aż do ostatecznego rozliczenia między stronami, sporządzenia protokołu zdawczo-odbiorczego i przekazania nieruchomości.

 

Z poważaniem

Grzegorz Prażuch.

Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

Przejdź do góry strony